Menu

O nás

Zakladatelem zubní ordinace DENTOM s.r.o. v obci Chlumčany je MUDr. Tomáš Horák, absolvent lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové.

Jelikož je stomatologie v poslední době rychle se rozvíjející obor medicíny a je nutné stále zvyšovat a doplňovat vzdělání pomocí nejrůznějších kurzů, přednášek a stáží, rozrostla se tato společnost o dalšího zubního lékaře a dentální hygienistku.

Proto jsme schopni specializovat se na užší část stomatologie a provádět ošetření s vysokou mírou předvídatelnosti.

Jsme mladý kolektiv a máme jeden společný zájem, a tím je zdraví Vašich zubů.

Je pro nás samozřejmostí starat se o celou Vaši rodinu. Umíme ošetřit i ty nejmenší a hlavně Vás naučíme starat se o zuby tak, aby v budoucnu nevznikaly zubní kazy a nemoci v dutině ústní.

Chceme, aby k nám naši klienti chodili na pravidelné preventivní prohlídky dvakrát ročně k zubnímu lékaři a také dvakrát ročně na kontrolu (tzv. recall) k dentální hygienistce Miroslavě Bednářové, DiS et DiS.

Hlavním cílem naší praxe je předcházet vzniku kazivých defektů, čili primární prevence.
Pokud už tato nemoc propukla, pak vše vyřešit bezbolestně. V případě, že má náš klient (dítě i dospělý) velký strach ze zubního ošetření, poskytujeme službu ošetření v analgosedaci pod vedením spolupracujícího lékaře anesteziologa MUDr. Vladivoje Tuzara.

V dnešní době je samozřejmé a důležité mít nejen zdravé, ale i krásné zuby.